rafalandreas.pl

Nasza pomoc

Nasza pomoc

Nasza pomoc polega na bardzo wielu rzeczach. Organizujemy wszelkiego rodzaju akcje, które mają na celu albo sprawianie dzieciom przyjemności albo pomoc rodzicom. Już od dłuższego czasu nasi wolontariusze pomagają w szpitalach i hospicjach , po to, żeby rodzice mogli przynajmniej odrobinę odpocząć. Wiemy doskonale jak uciążliwe jest trwanie przy dzieciach chorych i choć rodzice robią to oddając całe serce, wiemy jak bardzo potrzebna im jest pomoc. Dlatego często zajmujemy dzieci w taki sposób, żeby nie odczuły, że rodzice poszli odpocząć. To też zabawa dla dzieci, które już widzą rozpacz rodziców i wszyscy w pokoju dziecka siedzą sztucznie.

To nie pomaga dziecku w leczeniu ani nawet w samopoczuciu. Ono nawet jak odchodzi, to musi czuć miłość rodziców a nie widzieć ich rozpacz. Naszą pomocą jest rozbawianie i rodziców i samych dzieci, ponieważ smutna atmosfera, która często towarzyszy i dzieciom i rodzicom chorych dzieci, tak naprawdę nikomu nie pomaga. Oprócz pomocy dzieciom i rozbawiania ich, organizujemy również zabawy mikołajkowe, na których dzieci się wesoło bawią i dostają wiele bardzo fajnych prezentów.

Są też sytuacje, gdzie dla dzieci nieuleczalnie chorych organizujemy chwile, o których marzyło dziecko. Na przykład jazda z prawdziwymi strażakami, uczestnictwo w jakimś programie telewizyjnym czy spotkanie na planie filmowym. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko, które umiera, będzie najszczęśliwsze na świecie, jeśli spełni się jego gorące marzenie.

Pracownia Reklamy KJ Wyszków
- autor artykułu