rafalandreas.pl

Jak zachowac sie podczas wizyty w hospicjum

Jak zachowac sie podczas wizyty w hospicjum

Według astrologii, dokładne położenie Księżyca w czasie swojego urodzenia determinuje reakcję emocjonalną na świat wokół ciebie. Podczas astrologicznych słonecznych kolorach twoi zewnątrz agresywnych działań, księżyc dyktuje swoje wewnętrzne, pasywny lub receptory wzywa. Księżyc to "żeński energia" - reprezentuje typ pielęgnowaniu energię projekcie i / lub rodzaj macierzyństwa was otrzymał jako dziecko. Dzisiaj omówimy Księżyc w Scorpio.

Scorpio Księżyc: Radość i ból

Jak zachowac sie podczas wizyty w hospicjum

Księżyc jest dosłownie w jego upadku, czy finał, w tym znaku. Z tego powodu, ludzie Scorpio księżyca są znane chwytak ze sobą w środku. Zazwyczaj doświadczyć wszystkich emocji bardzo głęboko i całkowicie - ecstasy, smutek, podniecenie ... i tak, ich nastroje, gdy sprowokowany, może być wybuchowa. Sprawę komplikuje fakt, Skorpion Księżyc ludzie traktują własne uczucia jako źródło wrażliwości i dlatego starają się zachować swoje prawdziwe uczucia w tajemnicy. Tak, to nie dziwi fakt, że podczas gdy wiele Księżyce Scorpio podróżują po tej ziemi wszystko czuje się bardzo intensywnie, oni też sobie tego rodzaju jednorodzinnym wygląd. Po tym wszystkim, gdyby znajdowały się na zewnątrz, nie byłyby bardzo poważne konsekwencje w rzeczywistości. Jakie konsekwencje te mogą być to zgadywać .. . ale jeśli Scorpio Księżyc jest jeden robi wyobraźnię, to z pewnością będzie dość katastrofalne.

Scorpio Księżyc w pigułce: intensywność. Intensywne lubi, intensywne dislikes, intensywna fascynacja intensywne niesmak ... i tak, zgodnie z ogólną reputację Skorpion, intensywnych romansów. Jest to bardzo czarno-białe, wszystko albo nic księżyca z niezwykle trwałych wyobrażeń o rzeczach. Jeśli jesteś kochany przez Scorpio Księżyc to jesteś kochany gwałtownie, zupełnie i całkowicie; ale jeśli jesteś znienawidzony przez Scorpio Księżyc, to może równie dobrze nie istnieć.
sprawdź ofertę na stronie internetowej
- autor artykułu