rafalandreas.pl

Terapia muzyka

Terapia muzyka

Grupa współpracowników poprosi iść na obiad z okazji urodzin. Użytkownik zgadza się i rozwiązać, aby trzymać się diety. Na szczęście można zauważyć, że ta restauracja oferuje bezpłatne ponownych wypełnień na swoich napojów. Ty decydujesz, że picie więcej słodkiej herbaty pomogą wypełnić cię i będziesz mniej jeść.

Robisz wielki podczas posiłku, ale grupa zdecyduje się zamówić deser sampler na urodziny. Ty decydujesz, że jeden mały deser nie będzie wiać swoją dietę.

Trzymaj go … to słodka herbata może być za darmo, ale te kalorie nie są. I w zależności od tego, co deser wybrać, aby można było używać całą kwotę kalorii na dzień.

Terapia muzyka

Nazwijmy obiad nawet i przenieść się do kolacji. Dojedziemy do domu późno i jesteś głodny. Co robisz? Możesz przejść bezpośrednio w poszukiwaniu czegoś szybkiego i łatwego do jedzenia. Problemem jest to, że szybko i łatwo jest zwykle pełne pustych kalorii.

Oczywiście pewne pokusy nie można usunąć z naszego życia. Ale mamy kontrolę nad naszą reakcją na pokusę i nad tym, co jest w naszych domach.

Opracowanie własnego planu postępowania z własnych pokus. I cokolwiek robisz, staraj się unikać utrzymywania niewłaściwych pokarmów w domu. Dieta jest wystarczająco trudne bez dodawania pokusy do swojego życia, które mogą być wykluczone.

Terapia muzyka

Za darmo sprawozdanie na metabolizm i informacji o programach kontroli wagi, że wizyta robocza: http://fatlossquick.blogspot.com/

Również na stronie internetowej: http://www.EatRightLOSEWEIGHTFeelGreat.com

Debbie Allen jest internet marketer Pisarz z doświadczeniem w zakresie pielęgniarstwa.

części simson
– autor artykułu